A2730 CALACATTA MACCHIA VECCHIA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2730 |
| Color | WHITE AND GOLD |
| Bundle | 6 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 10 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3181kg |